Digital
агенство

Автентична Україна

айдентика
ілюстрації
контент
дизайн
програмування

Автентична Україна – унікальний цифровий портал, на якому можна ознайомитися з величезною колекцією аудіо та візуальних прикладів національної нематеріальної та матеріальної культурної спадщини. Сайт дарує можливість пізнати автентичну культуру українських регіонів і духовні цінності нації.

Проект створений у співпраці з Міністерством культури України. Технічну підтримку надала компанія Google Україна.

 

Портал «Автентична Україна» допоможе українцям глибше відчути зв’язок з минулими поколіннями і краще пізнати свою історію. А іноземці зможуть познайомитися з Україною, її культурою і традиціями. Крім того, сайт можна використовувати в освітніх цілях. Вчителі та викладачі історії України, української літератури, культурології та фольклористики можуть використовувати матеріали сайту в якості дидактичного матеріалу. Це дає можливість залучати молоде покоління до вивчення культури свого народу за допомогою цифрових технологій і робити процес навчання цікавим і сучасним.

Портал складається з 2 розділів: матеріальна і нематеріальна культурна спадщина.

«Нематеріальна культурна спадщина» включає 5 частин:

  • Усні традиції і форми вираження: історія національного фольклору, колискові, казки, загадки, легенди, колядки та інші приклади усної народної творчості;
  • Звичаї, обряди і святкування: календарні і сімейні свята (хрестини, дівич-вечори, весілля і т.д.);
  • Сценічне мистецтво: народні танці, музика, драма та ігри;
  • Знання та практики, які стосуються природи і Всесвіту: стародавні уявлення про світоустрій, звичаї і обряди, що стали основою для національної господарсько-побутової культури;
  • Традиційні ремесла: гончарство, ткацтво, вишивка, різьблення, ковальство та інші національні промисли.

У розділі «Матеріальна культурна спадщина» представлені віртуальні тури унікальними дерев’яним церквам Карпатського регіону, які включені до списку світової спадщини ЮНЕСКО, музеями під відкритим небом і оперними театрами.

Матеріали для сайту зібрали і підготували вчені у галузі культурології.
Укладач порталу: доктор історичних наук, професор Ірина Матяш.

Контактна інформація

Телефони

+38 050 446 3774
+38 050 383 0466

Наша адреса

Київ, Петлюри, 8, оф. 6.

Напишіть нам

©2019 JAM. Всі права захищені.