Мандруй Миколаївщиною

Цифровий портал про туризм у Миколаївській областіДивитись проект

Про проект

«Мандруй Миколаївщиною» – цифровий портал, на якому можна дізнатися все про туризм у Миколаївській області.

Сайт містить величезну кількість фото, відео та картографічних матеріалів, що дарує можливість вирушити у подорож до Миколаївській області, не виходячи з дому. Крім захоплюючих фото і відео, відвідувачі порталу можуть дізнатися всю необхідну інформацію і спланувати свою поїздку. Адреси локацій для відпочинку, туристичні поради, контакти представників курортів, дані про природні особливості та клімат – все це зібрано на порталі.

Роботи

  • Айдентика
  • Дизайн
  • Програмування

Детальніше про проект

Особливу увагу приділено активному відпочинку в Миколаївській області. Активний туризм стає все популярнішим, однак багато жителів України та інших країн не знають про те, що у Миколаївській області для цього є всі можливості. На сайті зібрано інформацію про рафтинг, скелелазіння, роуп-джампінг, віндсерфінг, кайтбординг, риболовлю та інші активності в цих краях. За допомогою порталу «Мандруй Міколаївщиною» можна спланувати і організувати незабутню поїздку, наповнену яскравими емоціями.

Крім активного відпочинку, користувачі можуть дізнатися про природні зони і курорти Миколаївської області: національний природний парк «Бузький Гард», природний заповідник «Єланецький степ», Приінгульський регіональний ландшафтний парк, курортні містечка Коблево, Очаків, Рибаківку та інші туристичні місця.

Онлайн-портал «Мандруй Миколаївщиною» – це можливість відкрити для себе унікальність і красу Миколаївської області, дізнатися всі особливості цього краю і спланувати подорож, яка надовго залишиться в пам’яті. Таким чином, за допомогою цифрових технологій туризм в Україні розвивається, і Миколаївська область стає привабливою для українських і зарубіжних мандрівників.

Проект створено у рамках кампанії «Цифрове перетворення Миколаївської області», реалізованої спільно з Миколаївською обласною державною адміністрацією та місцевими громадами за підтримки Google Україна.

Якщо вам сподобався наш проект «Мандруй Миколаївщиною» і ви хочете подібний, зв'яжіться з нами.

Або продовжуйте прокручувати сторінку, щоб побачити ще кілька проектів.

Автентична Україна

Цифровий портал про нематеріальну спадщину України

Kyiv Maps

Найкраща карта дозвілля Києва

MixSport

Спортивний портал Володимира Кличка

Discover Ukraine

Туристичний портал

Мандруй Херсонщиною

Туристичний портал по Херсонській області

Мандруй Миколаївщиною

Цифровий портал про туризм у Миколаївській області