Розробка чат-ботів

Обсяг продажів за допомогою Telegram-ботів щороку зростає на 300%. Так що ловіть момент, щоб зайняти місце в своїй ніші!

Навіщо вам телеграм-бот?

 • Знімає рутину з менеджерів

  Чат-бот миттєво відповідає на запитання користувачів і надає необхідну інформацію в режимі 24/7. Ви не втратите потенційних клієнтів, навіть коли спите.

 • Збільшує кількість продажів

  Чат-бот оперативно приймає замовлення, що сприяє швидкому закриття угоди. Це економить ваш час, не відволікаючи від виконання складних бізнес-завдань.

 • Є інструментом маркетингу

  Чат-бот може здійснювати розсилання рекламних оголошень, акційних пропозицій і т. п. Відкривємість повідомлень в месенджерах – 80%, що в п’ять разів перевищує e-mail і СМС.

 • Економить ваші гроші

  Чат-бот не вимагає зарплату щомісяця. Оплатити його розробку необхідно всього один раз. Подальша підтримка і розвиток залежатимуть тільки від ваших завдань.

 • Імітація спілкування

  Імітація інтелектуальних бесід з людьми за допомогою комп’ютерної програми дозволяє автоматизувати прості бізнес-процеси.

 • Багатомовність

  Російська, англійська, німецька, українська, французька … Telegram-бот від Jam здатний знайти спільну мову з вашим клієнтом!

Розробка чат-бота під ключ

Ми проектуємо і програмуємо Telegram-ботів під запити вашого бізнесу, створюємо автоматизованих помічників, чиї можливості безмежні.

Вартість розробки чат-бота — від $ 800

Завдання, які можна автоматизувати

 1. Діалог за сценарієм

  У будь-якій сфері діяльності є безліч простих однотипних питань. Для автоматизації комунікації необхідно продумати сценарії можливих варіантів питань і відповідей на них. Таким чином чат-бот надасть потрібну інформацію користувачеві.

 2. Збір інформації про користувачів

  Одна з найважливіших можливостей чат-бота – здатність збирати інформацію про ваших користувачів. Ми програмуємо Telegram-бота так, щоб ви змогли відслідковувати дії своїх клієнтів, а потім аналізувати їх звички.

 3. Приймання замовлень

  Ми розробляємо чат-бота, який оперативно приймає замовлення, покращуючи вашу взаємодію з клієнтами. Тепер спілкування клієнтів з вашою компанією стане набагато швидше і простіше, так як багатьом набагато вигідніше відправляти інформацію в месенджер, ніж дзвонити.

 4. Підключення до зовнішніх систем

  Чат-бот за допомогою API можна синхронізувати з вашими внутрішніми системами: такими, як 1С, CRM, «Google Таблиці» і т. п.

 5. Розсилка повідомлень

  У чат-бота є адміністративна панель, на якій можна створювати масові розсилки і переглядати їх базову статистику.

 6. Інтерактивна комунікація

  Наприклад, можна створити квест, в якому користувач відповідає на питання і здає іспити.

Основні ніші для телеграм-бота

 • Служба підтримки
 • Доставка товарів, їжі, квітів
 • Державний сектор
 • Бронювання і купівля квитків
 • Інформування

Наші роботи

Сайт для вчителів

Студія з виробництва stop motion анімації

Корпоративний сайт

Туристичний сайт