Сайт з каталогом товарів DOLYA by Olga Dvoryanskaya

Виконані роботи

  • Дизайн
  • Адаптивна верстка
  • Програмування

Про проект

D.OLYA by Olga Dvoryanskaya — український бренд ексклюзивних шовкових аксесуарів і авторських подарунків, заснований художницею Ольгою Дворянською.

Команда Jam Development займалася розробкою дизайну і програмуванням сайту. Dolya.com.ua реалізовано на CMS WordPress, має дві мовні версії — російську і англійську.

На сайті є каталог товарів, розділений на колекції. Кожна картка товару містить детальний опис, характеристики, ціну та рекомендації з догляду. Також клієнти можуть завантажити каталог у форматі PDF. Замовити аксесуар можна одразу на сайті. У розділі «Блог» розміщені матеріали на тему моди і стилю, новини бренду про участь в різних показах і презентації нових колекцій. Відвідувачі сайту можуть ознайомитися з детальними відгуками від задоволених клієнтів. Кнопка зворотного зв’язку дозволяє безпосередньо зв’язуватися з клієнтами. Дизайн сайту відображає індивідуальний стиль бренду і авторський почерк його засновниці.

Сайт дає можливість вибудовувати успішну комунікацію, просувати свої товари і заявити про себе як про успішний український бренд.

Дивіться також

Туристический портал

Міський портал

Корпоративний сайт

Туристичний портал Чернігівської області