Туристичний портал Київської ОДА Київщина туристична

Виконані роботи

  • Google street view
  • Дизайн
  • Адаптивна верстка
  • Програмування
  • Наповнення

Про проект

Мандруй Київщиною — проєкт, що створено з метою популяризації туристичного потенціалу Київської області. Реалізовано за участі Київської обласної державної адміністрації.

Команда Jam Digital створила для проєкту веб-портал kyivregiontours. Це онлайн-мапа з колекцією 3D-турів найцікавішими місцями Київської області. Портал реалізовано на CMS Jam Engine та інтегровано з Google Maps API. kyivregiontours.gov.ua має такі розділи: мапа туристичних пам’яток Київщини, 3D-тури цікавими місцями, особистий кабінет. Кожний зареєстрований користувач може додати цікаве місце і після перевірки інформації адміністратором додана локація з’явиться на порталі.

За допомогою 3D-турів користувачі можуть вирушити у захоплюючу мандрівку, не виходячи з дому. На онлайн-мапі відображені безліч локацій: природні об’єкти, релігійні пам’ятки, музеї, театри, історичні місця, рекреаційні об’єкти, готелі, заклади громадського харчування. Кожна локація має детальний опис зі всією необхідною інформацією: адреса, контактні дані представників, години роботи, посилання на офіційний сайт, соціальні мережі та реальні відгуки інших користувачів.

Портал kyivregiontours сприяє розвиткові туризму в Київській області та є гармонійною складовою діджиталізації України.

Дивіться також

Сайт для вчителів

Сайт з каталогом товарів

Туристичний портал

Туристичний портал Департаменту туризму Рівненської області