Сайт ресторану Prynada Ukrainian Cafe

Виконані роботи

  • Google street view
  • Дизайн
  • Програмування
  • Просування в Google

Про проект

Prynada Ukrainian Cafe — ресторан національної кухні, який є втіленням всього найсмачнішого і стильного, що є в сучасній Україні.

Команда Jam Development займалася програмуванням, дизайном і просуванням сайту в Google. Сайт реалізовано на CMS WordPress і має дві мовні версії. Дизайн розроблено з урахуванням національної стилістики і колірної гами. Яскраві, контрастні кольори і великі фотографії надають користувачам повну інформацію про заклад та його атмосферу ще до відвідування. А створений в межах проєкту віртуальний тур допомагає більш детально ознайомитися з інтер’єром закладу.

Відвідувачі мають можливість ознайомитися з повним меню ресторану й кальян-бару та дізнатися ціни, а також подивитися меню доставки й зробити онлайн-замовлення. На сайті є детальна інформація про проведення різних свят: дні народження, весілля, банкети, корпоративи і т.д. Відвідувачі можуть роздивитися всі зали ресторану та залишити онлайн-заявку на проведення свого свята. На сайті розміщено інформацію про актуальні акції та пропозиції від ресторану, останні новини та фотозвіти з подій.

Сайт дає можливість Prynada Ukrainian Cafe залучати нових відвідувачів, швидко приймати замовлення та формувати імідж сучасного закладу, який популяризує українську національну кухню.

Дивіться також

Корпоративний сайт

Туристичний портал Київської ОДА

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт