Міський портал cultura.city

Виконані роботи

  • Айдентика
  • Дизайн
  • Наповнення сайту
  • Адаптивна верстка
  • Програмування

Про проект

Міський портал департаменту культури, що дозволяє дізнатися про культурне життя Запоріжжя.

Jam Development займалася програмуванням, адаптивною версткою, розробкою дизайну, наповненням сайту і подальшим супроводом проєкту. Айдентику для сайту розробив дизайнер Дмитро Буланов. Портал реалізовано на платформі CMS Discover Platform, створеній в Jam Development, й інтегрований з Google Maps API.

На сайті представлено ​​карту культурних локацій міста: музеї, музичні школи, будинки культури, театри, бібліотеки та багато інших. Мешканці Запоріжжя можуть у декілька кліків дізнатися контактні дані локацій, що їх цікавлять, і побудувати маршрут. У розділі «Події» розміщено афішу культурних заходів міста: виставки, концерти, вистави, кінопокази тощо. Відвідувачі можуть дізнатися місце і час проведення події, ціни на квитки і одразу ж перейти на онлайн-купівлю квитків. Розділ «Зірки» розповідає про художні колективи і талановитих жителів міста. Також на порталі можна прочитати актуальні новини з культурного життя Запоріжжя і дізнатися, в якій бібліотеці знаходиться необхідна книга.

Портал cultura.city — значний крок у діджіталізаціі культури. Завдяки сайту активізується культурне життя Запоріжжя, а юні таланти і колективи мають можливість заявити про себе.

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа