Туристичний портал Discover Ukraine

Виконані роботи

  • Айдентика
  • Google street view
  • SEO оптимізація
  • Програмування
  • Створення контенту
  • Соціальні медіа

Про проект

Як спланувати ідеальну, а тому, комфортну і захоплюючу подорож по Україні? Всього лише клікнути на посилання і зайти на Discover Ukraine.

Discover Ukraine — це надійний путівник і досвідчений гід одночасно. Тут зібрані всі значущі пам’ятки і інші цікаві і незвідані локації України. Ви не просто прочитаєте опис і побачите їх у 3D, але і зможете прямо на сайті прокласти власний маршрут і розрахувати витрачений на дорогу час завдяки інтеграції з Google Maps.

Детальніше про проект

Безумовно, одними пам’ятками справа не обійшлася. Наша команда внесла на сайт місця для активного відпочинку, а також місця, де можна зупинитися на ніч і ситно підкріпитися. Щоб відшукати готель або хостел до душі і визначитися з рестораном, необхідно всього лише скористатися відповідним фільтром.

Discover Ukraine — ще й ресурс для пошуку досвідченого гіда. Екскурсоводи самостійно реєструються на discover.net.ua і вносять всю необхідну інформацію про свої послуги.

Допоможе сайт і з пошуком туру. Просто обирайте відповідну категорію і дізнавайтеся про нього все — від маршруту і вартості до слушних порад від бувалих мандрівників.

Discover Ukraine спланує подорож по Україні за лічені години. Ваше завдання — лише зібрати валізи!

Туристичний портал реалізований за підтримки Google Україна.

Відгук про роботу

Алексей Сивак
GR Director at CFC Big Ideas

Отримую від компанії JAM саме те, на що розраховую. Дедлайни витримуються — це дуже важливо. І головне, ви допомагаєте нам зробити проект, як свій, а не просто виконуєте поставлене завдання. Дякую!

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа