Корпоративний сайт Duglas Alliance

Виконані роботи

  • Дизайн
  • Наповнення сайту
  • Адаптивна верстка
  • Програмування

Про проект

Компанія DUGLAS ALLIANCE LTD. спеціалізується на розробці і реалізації проектів в сфері будівництва найбільших промислових і енергетичних об’єктів в світі — Індії, Україні, Росії, В’єтнамі, Грузії та ін.

Для DUGLAS ALLIANCE LTD. ми створили корпоративний сайт, який презентує компанію і її послуги, а також збирає звернення через форми зворотного зв’язку від замовників і партнерів. Сайт реалізований на власно розробленій системі управління контентом CMS Jam Engine, має чотири мовних версії  і є повністю інтерактивним і керованим на стороні Замовника.

Відгук про роботу

Alla Martynova
Head of the Marketing Department

Jam – это технологичная и современная команда. Профессиональны (поверьте, иногда как пообщаешься на рынке, хочется спросить: «а вы вообще понимаете о чем вы говорите вообще..» с ними такого нет 🙂 т.е. они знают что делают. Есть еще одна крутая черта профи – с ними хочется рискнуть что-то сделать, так как понимаешь, что за плечами годы опыта. В Jam есть своя позиция, но при этом они гибкие. (т.е. не «я – уперто правый», а « я с точки зрения накопленного багажа рекомендую). Оперативны (сказали-сделали) и терпеливы к «забобонам клиента»

 

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа