Корпоративний сайт Green Deer

Виконані роботи

  • Дизайн
  • Наповнення сайту
  • SEO оптимізація
  • Адаптивна верстка
  • Програмування

Про проект

Green Deer — офіційний дилер нідерландської компанії Mobilane, яка створює інноваційні продукти для вертикального озеленення.

Команда Jam розробила для Green Deer двомовний сайт на CMS WordPress. Проєктування сторінок виконано із застосуванням маркетингової моделі AIDA, що дозволяє максимізувати конверсії. UI створено на основі айдентики Green Deer. Особливий акцент зроблено на сторінці з каталогом товарів, де клієнти можуть побачити продукцію наживо, дізнатися всю необхідну інформацію і подивитися, як це виглядає в реальному інтер’єрі. Для кожної категорії товарів було розроблено окрему сторінку зі своїм каталогом.

Також було розроблено 5 калькуляторів для розрахунку вартості виробів. Користувач вводить необхідний розмір, колір і вид рослини, після чого на екрані відображається точна ціна з можливістю відразу оформити замовлення. Крім цього, клієнти можуть заповнити на сайті заявку на консультацію.

У розділі «Корисна інформація» розміщені матеріали про переваги вертикального озеленення і досвід його застосування в інших країнах.

Сучасний сайт з широким функціоналом дозволяє Green Deer ефективно комунікувати з клієнтами і продавати свої послуги.

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа