Туристичний сайт КОТЕ

Виконані роботи

  • Дизайн
  • Наповнення сайту
  • SEO оптимізація
  • Адаптивна верстка
  • Програмування

Про проект

КОТЕ — туристичний оператор, який більше 10 років займається організацією турів на Кавказ: до Грузії, Вірменії і Азербайджану.

Команда Jam Development розробила для КОТЕ барвистий і сучасний сайт. Портал реалізовано на CMS WordPress і має три мовні версії: українську, російську та англійську.

За допомогою сайту користувач може вибрати тур, виходячи зі своїх вподобань. Для цього потрібно вказати країну, яка цікавить, приблизні дати подорожі та ціну. Після цього портал відобразить всі доступні варіанти. Кожен тур має докладний опис: вартість, кількість днів, детальна програма туру, доступні послуги, вид транспорту. Забронювати тур можна одразу на сайті. Також є можливість обирати різні види турів, наприклад, корпоративний, дитячий, рекламний, винний і т.д.

На сайті розміщені всі необхідні документи та інформація для туристичних агентів. Крім того, агенти можуть зайти в спеціальний кабінет на сайті та перейти в закритий Telegram-канал. Туристи мають можливість прочитати відгуки про послуги КОТЕ, дізнатися про команду, знайти адреси та контактну інформацію офісів у Києві й Тбілісі. У розділі «Блог» публікуються цікаві та корисні статті про подорожі Кавказом.

За допомогою такого сайту КОТЕ спрощує комунікацію з клієнтами і партнерами, просуває свої послуги, детально розповідає про свою діяльність і має можливість залучати нових туристів.

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа