Туристичний портал Мандруй Херсонщиною

Виконані роботи

  • Айдентика
  • Google street view
  • Дизайн
  • Наповнення сайту
  • SEO оптимізація
  • Адаптивна верстка

Про проект

«Мандруй Херсонщиною» – цифровий портал, який дарує можливість подорожувати прекрасними туристичними місцями і заповідниками Херсонської області. Сайт розкриває красу і унікальність цього краю, дозволяє дізнатися про його неймовірну природу і дослідити його туристичні скарби.

Проект було створено у рамках кампанії «Цифрове перетворення Херсонської області» за підтримки Google Україна.

Детальніше про проект

На сайті зібрано величезну колекцію фото, відео та картографічних матеріалів, які були зроблені під час Map Camp. Кожен відвідувач порталу може прокласти туристичний маршрут за допомогою онлайн-карт Google. Завдяки цьому можна вирушити у захоплюючу подорож Херсонською областю, насолодитися краєвидами, побачити тварин, занесених до Червоної книги України, і побувати у неймовірних місцях не виходячи з дому: Заповідник Асканія-Нова, острів Білогрудів, парк Олешківські піски, Азово-Сиваський національний природний парк й інші природні пам’ятки Херсонського краю.

Про кожне з місць надано детальні дані: точне місцерозташування на карті, контакти представників, інформація про тварин і птахів, які там мешкають, рослини і особливості акваторії.

Окрім цікавої та пізнавальної інформації, для користувачів доступні практичні поради, що стосуються зеленого туризму та поїздок до Херсонської області. А щоб по-справжньому підтримати зелений туризм в Україні, кожен користувач може зробити онлайн-пожертвування прямо на сайті. Гроші підуть на утримання тварин і територій заповідників.

Таким чином, «Мандруй Херсонщиною» є корисним онлайн-довідником для всіх, хто хоче вирушити у подорож Херсонською областю.

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа