Туристичний портал Мандруй Миколаївщиною

Виконані роботи

  • Айдентика
  • Дизайн
  • Наповнення сайту
  • Програмування

Про проект

«Мандруй Міколаївщиною» – цифровий портал, на якому можна дізнатися все про туризм у Миколаївській області.

Сайт містить величезну кількість фото, відео та картографічних матеріалів, що дарує можливість вирушити у подорож до Миколаївській області, не виходячи з дому. Крім захоплюючих фото і відео, відвідувачі порталу можуть дізнатися всю необхідну інформацію і спланувати свою поїздку. Адреси локацій для відпочинку, туристичні поради, контакти представників курортів, дані про природні особливості та клімат – все це зібрано на порталі.

Детальніше про проект

Особливу увагу приділено активному відпочинку в Миколаївській області. Активний туризм стає все популярнішим, однак багато жителів України та інших країн не знають про те, що у Миколаївській області для цього є всі можливості. На сайті зібрано інформацію про рафтинг, скелелазіння, роуп-джампінг, віндсерфінг, кайтбординг, риболовлю та інші активності в цих краях. За допомогою порталу «Мандруй Міколаївщиною» можна спланувати і організувати незабутню поїздку, наповнену яскравими емоціями.

Крім активного відпочинку, користувачі можуть дізнатися про природні зони і курорти Миколаївської області: національний природний парк «Бузький Гард», природний заповідник «Єланецький степ», Приінгульський регіональний ландшафтний парк, курортні містечка Коблево, Очаків, Рибаківку та інші туристичні місця.

Онлайн-портал «Мандруй Міколаївщиною» – це можливість відкрити для себе унікальність і красу Миколаївської області, дізнатися всі особливості цього краю і спланувати подорож, яка надовго залишиться в пам’яті. Таким чином, за допомогою цифрових технологій туризм в Україні розвивається, і Миколаївська область стає привабливою для українських і зарубіжних мандрівників.

Проект створено у рамках кампанії «Цифрове перетворення Миколаївської області», реалізованої спільно з Миколаївською обласною державною адміністрацією та місцевими громадами за підтримки Google Україна.

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа