Cпортивний портал Mixsport

Виконані роботи

  • Дизайн
  • Адаптивна верстка
  • Програмування
  • Створення контенту
  • Соціальні медіа

Про проект

Mixsport – сервіс пошуку спортивніх локацій та івентів. Хочете записатися в басейн, взяти участь у змаганнях або віддати дитину до спортивної секції? У нас на сайті ви знайдете всі необхідні дані й обов’язково підберете підходяще місце. Також на Mixsport ви можете вибрати не тільки спортивний клуб, але і знайти тренера, який допоможе вам досягти поставленої мети.

Детальніше про проект

Ми впевнені, що спорт робить кращим кожного з нас. Тому створили всеукраїнський портал Mixsport, на якому зібрана інформація про спортивне життя нашої країни.

Щоб у вашому житті було більше незабутніх емоцій, ми підкажемо, які спортивні заходи відбуваються неподалік від вас. Міжнародні змагання, турніри за участю топових українських спортсменів, майстер-класи, відкриті тренування – про це та багато іншого ви можете дізнатися на Mixsport. А у розділі «Блог» ми ділимося інформацією, яка буде цікавою і корисною для кожного любителя спорту.

Інтерфейс сайту дуже простий і зручний у використанні. Вказавши свої інтереси, місце розташування або дату, ви швидко знайдете те, що вам потрібно. Після швидкої реєстрації ви зможете самі додавати локацію, івенти або тренерів. Відгуки про місця і тренерів від інших користувачів допоможуть вам зробити правильний вибір. І не забувайте ставити свої оцінки, щоб допомогти іншим.

Приєднуйтесь до нас і пориньте у спортивну тусовку вашого міста. А Mixsport допоможе в цьому і принесе у ваше життя більше спорту, щастя, адреналіну і яскравих вражень!

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа