Сайт ресторану Prynada Ukrainian Cafe

Виконані роботи

  • Google street view
  • Дизайн
  • Наповнення сайту
  • SEO оптимізація
  • Адаптивна верстка
  • Програмування

Про проект

Prynada Ukrainian Cafe — ресторан національної кухні, який є втіленням всього найсмачнішого і стильного, що є в сучасній Україні.

Команда Jam Development займалася програмуванням, дизайном і просуванням сайту в Google. Сайт реалізовано на CMS WordPress і має дві мовні версії. Дизайн розроблено з урахуванням національної стилістики і колірної гами. Яскраві, контрастні кольори і великі фотографії надають користувачам повну інформацію про заклад та його атмосферу ще до відвідування. А створений в межах проєкту віртуальний тур допомагає більш детально ознайомитися з інтер’єром закладу.

Відвідувачі мають можливість ознайомитися з повним меню ресторану й кальян-бару та дізнатися ціни, а також подивитися меню доставки й зробити онлайн-замовлення. На сайті є детальна інформація про проведення різних свят: дні народження, весілля, банкети, корпоративи і т.д. Відвідувачі можуть роздивитися всі зали ресторану та залишити онлайн-заявку на проведення свого свята. На сайті розміщено інформацію про актуальні акції та пропозиції від ресторану, останні новини та фотозвіти з подій.

Сайт дає можливість Prynada Ukrainian Cafe залучати нових відвідувачів, швидко приймати замовлення та формувати імідж сучасного закладу, який популяризує українську національну кухню.

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа