Туристичний портал Ровенської області Мандруй Рівненщиною

Виконані роботи

  • Дизайн
  • Адаптивна верстка
  • Програмування
  • Наповнення

Про проект

rivne.travel — туристичний онлайн-портал Департаменту туризму Рівненської області.

Команда Jam Development розробила сучасний сайт, реалізований на CMS Jam Engine. Портал має дві мовні версії: українську та англійську та інтегрований з Google Maps API. Це вже 12-й сайт, реалізований на платформі Discover, яку розробила наша студія.

Веб-портал має такий функціонал: мапа туристичних пам’яток Рівненської області, 3D-тури цікавими місцями Рівненщини, каталоги екскурсій і гідів, сервіс для прокладання власного маршруту, особистий кабінет.

Користувачі мають змогу знайти на мапі Google будь-яке цікаве місце у Рівненській області. Крім туристичних пам’яток, відвідувачі сайту можуть відшукати місце для проживання та заклади харчування. Кожна локація на порталі має адресу, контактні дані, фото, посилання на сайт і соціальні мережі та позначку на карті. У відвідувачів є можливість побудувати маршрут до локації, що їх зацікавила. У розділі «Маршрути» кожен може знайти мандрівку визначними місцями Рівненщини, дізнатися кілометраж, тривалість подорожі та місця, які можна побачити під час неї. Також є можливість зв’язатися з гідом чи замовити екскурсію одразу на сайті. Про кожного гіда та екскурсію є детальна інформація. Крім того, користувачі можуть вирушити у 3D-тур найвизначнішими пам’ятками Рівненської області, що дарує можливість подорожувати не виходячи із дому. А у розділі «Натхнення» розміщені цікаві та корисні матеріали на тему туризму на Рівненщині. Відвідувачі можуть зареєструватися та створити особистий кабінет, де зберігатиметься вся необхідна інформація. Представники місцевих туристичних компаній і гіди також можуть зареєструватися та розказати про свої послуги, що дозволить отримувати більше замовлень.

Портал «Мандруй Рівненщиною» популяризує і розвиває внутрішній туризм і дає змогу українцям більше дізнатися про визначні місця своєї країни. Також створення такого порталу — це ще один крок до діджитал-перетворення в Україні.

Відгук про роботу

Любов Романюк
Начальник управління культури і туризму

Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації висловлює Вам щиру подяку за розроблення туристичного порталу RIVNE.TRAVEL.

Вашій команді вдалося чітко виконати поставлені технічні завдання, завдяки чому наш портал має саме такий функціонал, який був передбачений з урахуванням особливостей туристичного потенціалу області та потреб цільового туриста. Особлива вдячність не лише за професіоналізм та сучасний підхід, а й за ефективну комунікацію, яка, власне, і дозволила реалізувати проект створення туристичного ресурсу в порівняно короткі терміни без будь яких прогалин у якості кінцевого продуту.

Дякуємо за співпрацю та сподіваємося на нові спільні проекти!

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа