Туристичний портал Департаменту туризму Рівненської області

Мандруй Рівненщиною

Виконані роботи

  • Дизайн
  • Адаптивна верстка
  • Програмування
  • Наповнення

Про проект

rivne.travel — туристичний онлайн-портал Департаменту туризму Рівненської області.

Команда Jam Development розробила сучасний сайт, реалізований на CMS Jam Engine. Портал має дві мовні версії: українську та англійську та інтегрований з Google Maps API. Це вже 12-й сайт, реалізований на платформі Discover, яку розробила наша студія.

Веб-портал має такий функціонал: мапа туристичних пам’яток Рівненської області, 3D-тури цікавими місцями Рівненщини, каталоги екскурсій і гідів, сервіс для прокладання власного маршруту, особистий кабінет.

Користувачі мають змогу знайти на мапі Google будь-яке цікаве місце у Рівненській області. Крім туристичних пам’яток, відвідувачі сайту можуть відшукати місце для проживання та заклади харчування. Кожна локація на порталі має адресу, контактні дані, фото, посилання на сайт і соціальні мережі та позначку на карті. У відвідувачів є можливість побудувати маршрут до локації, що їх зацікавила. У розділі «Маршрути» кожен може знайти мандрівку визначними місцями Рівненщини, дізнатися кілометраж, тривалість подорожі та місця, які можна побачити під час неї. Також є можливість зв’язатися з гідом чи замовити екскурсію одразу на сайті. Про кожного гіда та екскурсію є детальна інформація. Крім того, користувачі можуть вирушити у 3D-тур найвизначнішими пам’ятками Рівненської області, що дарує можливість подорожувати не виходячи із дому. А у розділі «Натхнення» розміщені цікаві та корисні матеріали на тему туризму на Рівненщині. Відвідувачі можуть зареєструватися та створити особистий кабінет, де зберігатиметься вся необхідна інформація. Представники місцевих туристичних компаній і гіди також можуть зареєструватися та розказати про свої послуги, що дозволить отримувати більше замовлень.

Портал «Мандруй Рівненщиною» популяризує і розвиває внутрішній туризм і дає змогу українцям більше дізнатися про визначні місця своєї країни. Також створення такого порталу — це ще один крок до діджитал-перетворення в Україні.

Дивіться також

Корпоративний сайт

Сайт з каталогом

Корпоративний сайт