Discover на фестивалі «Мандруй Україною»

Туристична спільнота цікаво і плідно відзначила 30-річчя Незалежності України на фестивалі туристичних маршрутів «Мандруй Україною». Захід був організований ДАРТ 22-24 серпня в Національному музеї архітектури та побуту Пирогово та проходив за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Поки регіони представляли свій туристичний, культурний і гастрономічний потенціал, а гості брали участь в організованих активностях, майстер-класах та дегустаціях ми на панельній дискусії  «Цифровізація туризму» презентували аудиторії Discover.

Юлія Матяш, засновниця платформи, розповіла про Discover.ua та її можливості для розвитку регіону.

Відвідувачі фестивалю могли отримати друковану карту  з найяскравішими туристичними маршрутами, яку Discover Ukraine створили спільно з ДАРТ, FreeGen Group і Join UP. Просканувавши її QR-код, користувачі одразу потрапляли на сторінку Discover, де доступні всі деталі маршрутів.

У дискусії також прийняв участь Юрій Зозуля – засновник FreeGen Group, який є партнером Discover. Він розповів, як гейміфікація дозволяє просувати туристичні місця та події.

Важливість таких проектів відзначив очільник Міністерства культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Зацікавленість в діджиталізації туризму демонструють все більше українських міст. Нещодавно Discover оцифрували Коростень, Обухів та Славутич.