Команда Jam Development у співпраці із Київською обласною державною адміністрацією запустили VR-музей пам’яті війни, який фіксує та показує наслідки російського вторгнення. Як це відбувалося, розповімо далі.
Основні етапи створення
Віртуальний музей війни реалізований у співпраці із волонтерським проектом «Війна впритул» і покликаний донести до цивілізованого світу жахливу реальність Києва та області. Команда Jam Development працювала над створенням VR-музею в декілька етапів:
- Розробили детальну концепцію проекту, тобто його загальний задум, ідею та план.
- Отримали дозволи на зйомку від відповідних державних органів та служб.
- Провели зйомки із ризиком для життя, оскільки для одержання деталізованих знімків часто потрібно було знаходитися біля зруйнованих чи аварійних об’єктів.
- Розробили дизайн та програмування розділу VR-музею.
- Створили Google Street View турів та нанесли їх на Google Maps.
- Поширили інформацію про музей по ЗМІ.
В результаті проект VR-музею пам’яті війни набув поширення та розголосу. Про його створення на своїй сторінці у Твіттері написав Радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, а також цілий ряд інформаційних агентств та ЗМІ:
- LB.ua;
- Цензор.НЕТ;
- Українська Правда. Життя;
- I-UA.tv;
- Рубрика;
- Київська обласна військова адміністрація;
- ШоТам;
- The Village Україна;
- sprotyv.info;
- МЕТА.UA;
- Polska Agencja Prasowa;
- Радіо Максимум;
- ВІСТІ. Інформація. Реклама;
- Моя Київщина;
- КиївВлада;
- Погляд;
- Ірпінський Вісник;
- ВЕСТИ;
- Наш Київ.
Завдяки віртуальному музею пам’яті війни весь світ та нащадки побачать ціну боротьби за незалежність та свободу. Ми ніколи не забудемо, які руйнації та жахи принесла росія в нашу країну.