Усі івенти порталу Kyivmaps потраплятимуть до міського додатка Kyiv Smart City

Відтепер усі заходи, зібрані на столичному порталі Kyivmaps, інтегруються до міського додатка Kyiv Smart City. Останній розширив свої функції і наразі ще й допомагає киянам та гостям міста у пошуку дозвілля.

У травні цього року КМДА презентувала додаток, що дає безпосередній швидкий доступ до електронних сервісів Києва. Зокрема, в ньому можна записатися до лікаря, підписати петицію, сплатити за паркування, додати свого чотирилапого друга до Реєстру домашніх тварин або придбати квиток для проїзду на міському транспорті. Список електронних сервісів регулярно поповнюється, а проголосувати, який саме вас цікавить найбільше, можна прямо у додатку.

Наступним кроком у розвитку додатка стала можливість планування дозвілля. Для цього Kyiv Smart City було інтегровано з порталом, який ретельно збирає усі актуальні заходи столиці. Це онлайн-майданчик Kyivmaps, своєрідна мапа Києва, на якій нанесені цікаві заходи, а також заклади, де вони відбуваються. Наразі дані по івентах передаються до додатка щогодини за допомогою API.