Міський портал osvita.city

Виконані роботи

  • Дизайн
  • Наповнення сайту
  • SEO оптимізація
  • Адаптивна верстка
  • Програмування
  • Наповнення

Про проект

Портал департаменту освіти і науки Запоріжжя, на якому розміщено інформацію про різні види освіти в місті: дошкільну, середню, позашкільну, професійно-технічну.

Веб-студія Jam Development займалася програмуванням, адаптивною версткою, розробкою дизайну, наповненням сайту і подальшим супроводом проєкту. Айдентику для сайту розробив дизайнер Дмитро Буланов. Портал реалізовано на платформі CMS Discover Platform, створеній в Jam Development, й інтегрований з Google Maps API.

На порталі представлено ​​мапу всіх навчальних закладів Запоріжжя та нормативно-правова документація. Жителі та гості Запоріжжя можуть у декілька кліків дізнатися контактні дані будь-якого навчального закладу, залишити свій відгук і побудувати до нього маршрут. Також на сайті є інформація про керівництво департаменту і форма зворотнього зв’язку. У розділі «Новини» можна знайти інформацію про останні освітні події міста та дізнатися про майбутні івенти. На порталі представлені відкриті дані з усіх видів освіти: кількість навчальних закладів і учнів, результати шкільних олімпіад, інформація про іспити і багато іншого.

Сайт osvita.city — значний крок на шляху до діджаталізаціі української освіти. А для жителів міста — це можливість отримати всю необхідну інформацію, яка знаходиться у відкритому доступі. Це суттєво економить час і спрощує взаємодію департаменту з мешканцями міста.

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа