Сайт для культурного проекту Українська рукописна книга

Виконані роботи

  • Айдентика
  • Дизайн
  • Адаптивна верстка
  • Програмування
  • Наповнення
  • Соціальні медіа

Про проект

Українська рукописна книга — сайт проекту «Повертаємо в Україну культурну спадщину», мета якого повернути у вигляді факсимільних копій українські рукописні книги, що створені на території Київської Русі та знаходяться зараз у різних куточках світу.

Команда Jam Development розробила сайт на власній мультимовній  CMS Jam Engine. На сайті є історія створення та технічні характеристики кожної з рукописних книг, які вдалося віднайти та дослідити. Весь унікальний фото- та відеоконтент для проєкту був створений спеціалістами Jam Development. На сайті є розділ з новинами регулярно публікується інформація про презентації українських рукописів та інші важливі події. А завдяки авторизації та особистому кабінету користувачі мають змогу залишати наукові коментарі для книг із реєстру.

Онлайн-портал Українська рукописна книга відроджує історію та допомагає повертати давні культурні пам’ятки до історичної батьківщини. Це, в свою чергу, сприяє розвиткові та популяризації української культури. Пишаємось, що долучилися до цього проекту!

Відгук про роботу

Ганна Горобець
директорка видавництва

Ваша команда виконала замовлення не просто вчасно і якісно, але й підійшла до розробки і особливо дизайну сайту творчо і натхненно. В процесі роботи над сайтом «Українська рукописна книга» Ви радили і пропонували нам додаткові функціонали, обгрунтовували їхню необхідність, і терпляче нам все пояснювали – практично проводили майстер-клас «як замовляти сайти, прописувати завдання і чого вимагати від розробників».

Відчувається, такий чудовий сайт могли створити тільки ті фахівці-інтелектуали, у яких є хобі – читати книжки, які знають історію своєї країни, захоплюються українською середньовічною культурою, пишаються достойним внеском України і українців у скарбницю європейської культури!

Щиро сподіваємося, що цей наш перший спільний проєкт – тільки початок!

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа