Туристичний портал zaporizhzhia.city

Виконані роботи

  • Google street view
  • Дизайн
  • Наповнення сайту
  • Адаптивна верстка
  • Програмування

Про проект

Туристичний портал Запоріжжя був створений у 2017 році на замовлення управління туризму Запорізької міської ради. Сайт дозволяє користувачеві повністю спланувати свій відпочинок у місті: знайти цікаві пам’ятки, вибрати готель, купити квитки на цікаву подію.

Всі туристичні об’єкти були нанесені на Google Maps та завантажені на сайт у розділ «Місця». Розділ із афішею міських заходів інтегровано за допомогою API з сервісу Karabas. Платформу zaporizhzhia.city реалізовано на CMS Jam Engine.

Айдентику та дизайн сайту розробив Дмитро Буланов. Колірна гама сайту повторює дизайн логотипу та герб Запоріжжя. Головне завдання полягало у тому, щоб показати всі грані Запоріжжя та відійти від традиційних асоціацій міста виключно з козацтвом.

Відгук про роботу

Сергій Білов
Директор департаменту культури і туризму міської ради

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради висловлює щиру подяку за проведену роботу по створенню туристичного порталу «Запоріжжя. Сім шляхів до пригод».

Особливо зазначаємо, що верстка сторінок та програмування виконано на високому рівні, а зручна система управління сайтом дозволяє легко оновлювати інформацію на ньому.

Всі роботи згідно укладеного договору було виконано якісно та своєчасно.

Дивіться також

Сайт для фонду

Лендінг пейдж

Онлайн-платформа

Онлайн медіа